Het einde van het jaar is nu echt heel dichtbij. Nog één maand en dan luiden we 2026 in én weten we wie zich Fietslabyrint Kampioen 2025 mag noemen. Fietsen jullie ook mee? In december kun je nog volop jouw best doen om te winnen (en natuurlijk lekker te blijven fietsen). Lees snel verder om te ontdekken of jullie in de top tien van november staan.
Als jullie mee fietsen maak je kans op verschillende prijzen. Hoe winnen jullie? De top drie zorginstellingen die het meest fietsen van in 2025 winnen gratis fietsen. Dus vooral: heel veel fietsen.
Zorg dat jullie systeem online staat zodat wij kunnen inzien hoeveel jullie hebben gefietst. Wil je weten hoe je je systeem online zet? Bekijk onze video hier. Het enige wat je daarna nog moet doen is simpel: fietsen!
Om jullie kansen te verhogen is het handig om zoveel mogelijk mensen te vertellen over de actie, dus tag vooral alle collega’s in onze posts op Facebook of LinkedIn of stuur deze pagina door. Daarnaast hebben wij een poster voor jullie gemaakt om uit te printen en naast Fietslabyrint te hangen. Zo motiveer je meteen alle fietsers om het nieuws te verspreiden.
Om alvast een inschatting te geven zullen we elke maand de top tien van die maand delen. Hieronder zie je de top tien van november 2025.
We wensen jullie veel fietsplezier toe en veel succes!